Skieruj swoją karierę na właściwą linię:

Wybierz ambitny kurs: Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Tychach należy do liderów transportu publicznego w Polsce. Od lat dbamy o najwyższą jakość Naszej pracy w trosce o środowisko i jakość życia w regionie. Codziennie ponad 350 naszych pracowników dba o to, aby 50 tysięcy pasażerów bezpiecznie dotarło do celu. Nie boimy się wytyczać ambitnych celów i testować innowacyjne rozwiązania. Poszukujemy najlepszych wzorców w Europie i sami dzielimy się doświadczeniami. Dzisiaj Twoje pomysły i zaangażowanie pozwolą pokonać kolejny etap w rozwoju naszej firmy. Wzmocnij nasz zespół w drodze do sukcesu.

Twoje zadania:

  • naprawy bieżące i obsługi techniczne taboru autobusowego spółki
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy,
  • naprawy serwisu autoryzowanego,
  • naprawy podzespołów,
  • diagnostyka pojazdów z wykorzystaniem diagnoskopów,  dedykowanego oprogramowania serwisowego,
  • diagnostyka + naprawa m.in.:
  • układów klimatyzacji pojazdów,
  • ogrzewania postojowego,
  • układów oczyszczania spalin,
  • układów zasilania paliwem (ON, CNG, elektryczne)
  • układów sterujących pracą :
  • zawieszenia pneumatycznego ECAS,
  • hamulcowego ABS / EBS,
  • sterowania drzwiami MTS,
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • kontakt z przełożonym (prowadzącym zmianę oraz kierownikiem działu)

Co oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
  • pracę w dynamicznej, zmieniającej się organizacji przy ciekawych projektach
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji na kursach i szkoleniach
  • bogaty pakiet socjalny

      Twoje przewagi:

  • wykształcenie kierunkowe,
  • prawo jazdy kat. D,
  • ukończone kursy związane z budową, naprawą oraz diagnostyką pojazdów gamy ciężkiej,
  • uprawnienia SEP G1E i/lub G3E,
  • diagnozowanie usterek oraz ich naprawa
  • duża wiedza z zakresu mechaniki pojazdowej (praktyczna i teoretyczna)
  • wysoka kultura techniczna w realizacji zadań (dokładność i sumienność)
  • bardzo dobra organizacja pracy i samodyscyplina,
  • komunikatywność
  • zaangażowanie w pracę
  • punktualność,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

Aplikacje proszę kierować do sekretariatu firmy lub na adres mailowy:

w Sekretariacie Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. w Tychach ul. Towarowa 1

(pokój nr 30 na II piętrze w godzinach 800 -1500)

lub

wysłać na podany powyżej adres lub drogą mailową na adres: [email protected]

Zastrzegamy  sobie  prawo  do  odpowiedzi  jedynie  na  wybrane  aplikacje, Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.