Skieruj swoją karierę na właściwą linię:

Wybierz ambitny kurs: Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Tychach należy do liderów transportu publicznego w Polsce. Od lat dbamy o najwyższą jakość Naszej pracy w trosce o środowisko i jakość życia w regionie. Codziennie ponad 350 naszych pracowników dba o to, aby 50 tysięcy pasażerów bezpiecznie dotarło do celu. Nie boimy się wytyczać ambitnych celów i testować innowacyjne rozwiązania. Poszukujemy najlepszych wzorców w Europie i sami dzielimy się doświadczeniami. Dzisiaj Twoje pomysły i zaangażowanie pozwolą pokonać kolejny etap w rozwoju naszej firmy. Wzmocnij nasz zespół w drodze do sukcesu.

Twoje zadania:

  •  Organizacja pracy warsztatu (przyjęcie prac, wyznaczanie priorytetów, ustalanie metod napraw, weryfikacja pobranego materiału, nadzór nad prawidłowością, wydajnością i efektywnością wykonanych prac)
  • Nadzorowania i egzekwowania utrzymania porządku i przestrzegania przepisów BHP i Ppoż,
  • Prowadzenia ewidencji i rozliczania pracy pracowników,
  • Nadzorowanie prawidłowej eksploatacji maszyn, urządzeń i narzędzi oraz instalacji,
  • Egzekwowania zakazu przebywania osób postronnych na stanowiskach pracy
  • Organizacji przekazania zmian pracy w zakresie:
  1. uporządkowania stanowisk pracy przez zmianę kończącą,
  2. przekazanie do kontynuacji prac następnej zmianie,
  3. przekazania dokumentacji oraz informacji dotyczących prac niezakończonych do kontynuowania,
  4. sporządzania raportów rozliczających przebieg pracy na poszczególnych zmianach;
  5. ewidencji wykonanej pracy w tym prac zakończonych.

Co oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
  • pracę w dynamicznej, zmieniającej się organizacji przy ciekawych projektach
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji na kursach i szkoleniach
  • bogaty pakiet socjalny

      Twoje przewagi:

  •  praca na podobnym stanowisku z kilkuletnim stażem,
  •  znajomość języka angielskiego i niemieckiego,
  •  umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej (schematy, katalogi, instrukcje warsztatowe),
  • wykształcenie kierunkowe,
  • prawo jazdy kat. D,
  • ukończone kursy związane z budową, naprawą oraz diagnostyką pojazdów gamy ciężkiej,
  • uprawnienia SEP G1D i/lub G3D
  • diagnozowanie usterek oraz ich naprawa
  • duża wiedza z zakresu mechaniki pojazdowej (praktyczna i teoretyczna)
  • wysoka kultura techniczna w realizacji zadań (dokładność i sumienność)
  • bardzo dobra organizacja pracy i samodyscyplina,
  • komunikatywność
  • zaangażowanie w pracę
  • punktualność,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

Aplikacje proszę kierować do sekretariatu firmy lub na adres mailowy:

w Sekretariacie Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. w Tychach ul. Towarowa 1

(pokój nr 30 na II piętrze w godzinach 800 -1500)

lub

wysłać na podany powyżej adres lub drogą mailową na adres: [email protected]

Zastrzegamy  sobie  prawo  do  odpowiedzi  jedynie  na  wybrane  aplikacje, Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.