Skieruj swoją karierę na właściwą linię:

Wybierz ambitny kurs: Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Tychach należy do liderów transportu publicznego w Polsce. Od lat dbamy o najwyższą jakość Naszej pracy w trosce o środowisko i jakość życia w regionie. Codziennie ponad 350 naszych pracowników dba o to, aby 50 tysięcy pasażerów bezpiecznie dotarło do celu. Nie boimy się wytyczać ambitnych celów i testować innowacyjne rozwiązania. Poszukujemy najlepszych wzorców w Europie i sami dzielimy się doświadczeniami. Dzisiaj Twoje pomysły i zaangażowanie pozwolą pokonać kolejny etap w rozwoju naszej firmy. Wzmocnij nasz zespół w drodze do sukcesu.

Twoje zadania:

  • Kierowanie Biurem ds. Kadr i Płac oraz nadzór nad procesami kadrowo-płacowymi;
  • Ewidencja i prawidłowe rozliczanie czasu pracy pracowników w tym zarządzanie elektroniczną listą obecności;
  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych zgodnych z budżetem i potrzebami spółki, redagowanie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych;
  • Zarządzanie aplikacjami, budowanie bazy kandydatów;
  • Inicjowanie i realizowanie działań w ramach employer brandingu oraz innych projektów i działań  HR;
  • Współpracy ze szkołami średnimi oraz uczelniami wyższymi;
  • Dbanie o wysokie zaangażowanie i motywację pracowników poprzez opracowywanie i wdrażanie narzędzi z tego obszaru;
  • Koordynowanie adaptacji nowych pracowników;
  • Koordynacja systemu oceny pracowniczej;
  • Doradzanie zarządowi w obszarze HR;
  • Udział w tworzeniu, weryfikacji i aktualizacji regulaminów wewnętrznych oraz procedur HR oraz wewnętrznej polityki informacyjnej i kształtowania wizerunku Spółki wśród pracowników;
  • Udział w raportowaniu wynagrodzeń, stanu zatrudnienia, stanu urlopów, absencji etc. na potrzeby zarządu, działu księgowości, audytorów;
  • Sporządzanie sprawozdań, deklaracji i raportów do instytucji zewnętrznych (ZUS,US,GUS, PFRON) oraz kontakt z tymi instytucjami;
  • Monitorowanie terminów umów czasowych, badań lekarskich i szkoleń bhp;
  • Nadzór nad prawidłowym i terminowym przygotowywaniem dokumentacji płacowej oraz naliczanie wynagrodzeń w programie kadrowo – płacowym;
  • Nadzór nad prowadzeniem dokumentacji i rozliczeń umów cywilno-prawnych.

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę na okres 1,5 roku z możliwością przedłużenia;
  • Możliwości rozwoju osobistego;
  • Interesującą, ambitną i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Samodzielne stanowisko pracy.

 Twoje przewagi:

  • Doświadczenie na zarządzaniu obszarem HR - minimum 3 lata;
  • Praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych i prawnych;
  • Wykształcenie wyższe – mile widziane ekonomiczne, ZZL;
  • Umiejętność współpracy i komunikatywność;
  • Doskonała organizacja pracy własnej, umiejętność koordynowania wielu zadań jednocześnie;
  • Odpowiedzialność i profesjonalizm w działaniu, otwartość na zmiany;
  • Samodzielność, inicjatywa;
  • Umiejętność szybkiej analizy danych;
  • Wysoka kultura osobista.

Aplikacje proszę kierować do sekretariatu firmy lub na adres mailowy:

w Sekretariacie Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. w Tychach ul. Towarowa 1

(pokój nr 30 na II piętrze w godzinach 800 -1500)

lub

wysłać na podany powyżej adres lub drogą mailową na adres: [email protected]

Zastrzegamy  sobie  prawo  do  odpowiedzi  jedynie  na  wybrane  aplikacje, Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.