Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. w Tychach zatrudni osobę na stanowisko:

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

I. Podstawowe obowiązki zatrudnionej osoby:

Diagnostyka i naprawa pojazdów samochodowych.

II. Wymagania stawiane kandydatom:

* wykształcenie minimum zawodowe kierunkowe – mechanik pojazdów samochodowych;

* preferowane doświadczenie minimum 3 lata w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych;

* umiejętność diagnostyki komputerowej pojazdów

* umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office (Word, Excel);

* umiejętność pracy w zespole, podejmowania decyzji i dobrej organizacji pracy;

* prawo jazdy kat. B (mile widziane kat. D)

III. Wymagane dokumenty:

* List motywacyjny oraz życiorys w formie CV.

* Kopie dokumentów potwierdzających posiadanie wykształcenie i kwalifikacje

* Kopie świadectw pracy dokumentujących staż pracy.

Zgłoszenia należy składać:

W Sekretariacie Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. Tychy ul. Towarowa 1

(pokój nr 30 na II piętrze w godzinach 7:00 – 15:00) lub wysłać na podany wyżej adres lub drogą mailową – [email protected]

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb  niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U. z 2016 poz 922 z późn. zm.)”.