Na portalu aukcyjnym allegro.pl pojawiły się trzy aukcje w których można wygrać możliwość poprowadzenia autobusu marki Autosan PKM TYCHY po torze testowym Fiata na granicy Bierunia i Tychów!

 

Prowadzenie autobusu komunikacji miejskiej to duża atrakcja - nie tylko dla miłośników transportu zbiorowego. Doświadczony instruktor powie na czym polega w praktyce praca kierowcy autobusu oraz jak kierować tego typu pojazdem. Na koniec pod jego nadzorem można będzie poprowadzić pojazd po zamkniętym torze. Aby zasiąść za kierownicą wymagane będzie posiadanie prawa jazdy dowolnej kategorii. Będzie można obsłużyć ustawiony przystanek i zobaczyć czy tak łatwo da się prowadzić autobus zgodnie z rozkładem jazdy. 

 

Licytacje na allegro.pl potrwają do soboty do wylicytowania są 3 przejazdy dla 3 osób po jednym przejeździe. To prawdziwa gratka dla miłośników transportu miejskiego aby mieć możliwość sprawdzenia się za kierownicą miejskiego autobusu. W kontrolowanych warunkach zamkniętego toru, pod opieką doświadczonego instruktora i pokonać trasę zgodnie z wyznaczonym rozkładem jazdy.

Nie czekaj, licytuj!

AUKCJE ALLEGRO - WYLICYTUJ PRZEJAZD AUTOBUSEM!

Jazdy są zaplanowane w niedzielę 29.I.2023r podczas 31 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy o godzinie 10:00 na Torze Testowym Fiata  (wjazd od ulicy Oświęcimskiej).