Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Tychach Sp. z o.o. zatrudni na stanowisko Kierownika Biura ds. Organizacyjno-Administracyjnych i Rewizji pracownika spełniającego kryteria:

Wymagania dla kandydata na stanowisko:

  1. Wykształcenie wyższe - preferowane prawnicze / administracyjne lub pokrewne.
  2. Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym związanym z obsługą prawną lub administracyjną podmiotu publicznego.
  3. Bardzo dobra znajomość przepisów prawa spółek, prawa cywilnego, prawa administracyjnego, prawa zamówień publicznych.
  4. Znajomość obsługi programów MS Office.
  5. Umiejętność zrozumiałego i zwięzłego formułowania myśli w mowie i piśmie.
  6. Umiejętność zarządzania zespołem.
  7. Samodzielność.
  8. Skrupulatność i terminowość.

Obowiązki na stanowisku pracy:

  1. Koordynacja realizacji zadań przez poszczególne komórki Spółki, w tym organizacja obiegu informacji.
  2. Sporządzanie projektów umów, pism, aktów wewnętrznych.
  3. Współpracy z kancelarią prawną świadczącą usługi prawne na rzecz Spółki.
  4. Obsługa oraz organizacja pracy organów Spółki.
  5. Nadzór nad procedurą udzielania zamówień publicznych.
  6. Udział w realizacji projektów unijnych.
  7. Prowadzenie kontroli wewnętrznych.
  8. Nadzór nad opracowywaniem dokumentacji dotyczącej Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością.
  9. Koordynowanie prac podległej komórki organizacyjnej.
  10. Nadzorowanie terminowego i prawidłowego wykonania zadań przez poszczególnych pracowników podległej komórki organizacyjnej.

Aplikacje można składać tradycyjnie w sekretariacie spółki (CV i list motywacyjny) bądź drogą elektroniczną [email protected]

Organizator procesu rekrutacji zastrzega sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Na ofercie prosimy umieścić klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PKM Sp. z o.o., ul. Towarowa 1, 43-100 Tychy, moich danych osobowych zamieszczonych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb rekrutacji na w/w stanowisko, a także wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO).”

Klauzula informacyjna i Polityka prywatności są dostępne na ‪www.pkmtychy.pl - w zakładce RODO.

ul. Towarowa 1, 43-100 Tychy