Skieruj swoją karierę na właściwą linię:

Wybierz ambitny kurs: Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Tychach należy do liderów transportu publicznego w Polsce. Od lat dbamy o najwyższą jakość Naszej pracy w trosce o środowisko i jakość życia w regionie. Codziennie ponad 350 naszych pracowników dba o to, aby 50 tysięcy pasażerów bezpiecznie dotarło do celu. Nie boimy się wytyczać ambitnych celów i testować innowacyjne rozwiązania. Poszukujemy najlepszych wzorców w Europie i sami dzielimy się doświadczeniami. Dzisiaj Twoje pomysły i zaangażowanie pozwolą pokonać kolejny etap w rozwoju naszej firmy. Wzmocnij nasz zespół w drodze do sukcesu.

Twoje zadania:

  • realizowanie założeń polityki paliwowej przedsiębiorstwa,

  • prowadzenie dokumentacji stacji paliw,

  • realizacja oraz kontrola procesu tankowania,

  • obsługa codzienna infrastruktury stacji paliw,

  • współpraca z kontrahentami

Co oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,

  • pracę w dynamicznej, zmieniającej się organizacji przy ciekawych projektach,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji na kursach i szkoleniach,

  • bogaty pakiet socjalny

 Twoje przewagi:

  • wykształcenie średnie, preferowane wykształcenie wyższe,

  • doświadczenie w pracy na magazynie, stacji paliw,

  • znajomość obsługi komputera,

  • uprawnienia SEP G3, TDT,

  • prawo jazdy kategorii C, E, D

  • umiejętność pracy samodzielnej, pod presją czasu,

  • wysoka kultura osobista, komunikatywność, odpowiedzialność

Aplikacje proszę kierować do sekretariatu firmy lub na adres mailowy:

w Sekretariacie Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. w Tychach ul. Towarowa 1

(pokój nr 30 na II piętrze w godzinach 800 -1500)

lub

wysłać na podany powyżej adres lub drogą mailową na adres: [email protected]

Zastrzegamy  sobie  prawo  do  odpowiedzi  jedynie  na  wybrane  aplikacje, Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Na ofercie prosimy umieścić klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PKM Sp. z o.o., ul. Towarowa 1, 43-100 Tychy, moich danych osobowych zamieszczonych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb rekrutacji na w/w stanowisko, a także wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO).”

Klauzula informacyjna i Polityka prywatności są dostępne na ‪www.pkmtychy.pl - w zakładce RODO.