Nocne Tychy znowu staną się przestrzenią do twórczych działań fotograficznych. 4 sierpnia o godzinie 20.00 ruszy III Tyski Nightspotting, czyli prawdziwa gratka dla tych, którzy lubią niekonwencjonalne działania, robienie zdjęć i... jazdę autobusem. Dzięki współpracy PKM Tychy, Stowarzyszenia Sportowego NOL-TYCHY i Tyskiego Towarzystwa Fotograficznego odbędzie się kolejna edycja nocnego fotografowania w ramach Tyskich Spacerów Fotograficznych, których efekty będziemy mogli zobaczyć już jesienią podczas podsumowania czwartego cyklu wspólnych wędrówek przez miasto ze sprzętem foto.

 

Gdy słońce chyli się ku zachodowi, fotograficzna "złota godzina" nie jest ostatnim momentem, na który czekają amatorzy fotografii, a na pewno nie ci w Tychach. Wieczorem, 4 sierpnia na tyskim Rynku rozpocznie się trzeci Tyski Nightspotting - czterogodzinna, nocna podróż po mieście, podczas której można będzie fotografować w różnych punktach Tychów. Do dyspozycji amatorów fotografii będzie autobus PKM Tychy, który o godz. 20.00 ruszy z miejsca zbiórki i zatrzyma się w miejscach wartych uwiecznienia. 

 

Organizatorami są: Tyskie Towarzystwo Fotograficzne, Stowarzyszenie Sportowe NOL-TYCHY i PKM Tychy Sp. z o.o.Nightspotting to trzeci w tym roku spacer w ramach czwartego sezonu Tyskich Spacerów Fotograficznych. Projekt jest współfinansowany przez Miasto Tychy, w ramach Tyskich Inicjatyw Kulturalnych. Honorowy patronat: Michał Kasperczyk - Radny Miasta Tychy. Patronat nad wydarzeniem objął portal tychy.info.