Skieruj swoją karierę na właściwą linię:

Wybierz ambitny kurs: Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Tychach należy do liderów transportu publicznego w Polsce. Od lat dbamy o najwyższą jakość Naszej pracy w trosce o środowisko i jakość życia w regionie. Codziennie ponad 350 naszych pracowników dba o to, aby 50 tysięcy pasażerów bezpiecznie dotarło do celu. Nie boimy się wytyczać ambitnych celów i testować innowacyjne rozwiązania. Poszukujemy najlepszych wzorców w Europie i sami dzielimy się doświadczeniami. Dzisiaj Twoje pomysły i zaangażowanie pozwolą pokonać kolejny etap w rozwoju naszej firmy. Wzmocnij nasz zespół w drodze do sukcesu.

Twoje zadania:

  • Wystawianie i księgowanie faktur sprzedażowych oraz not obciążeniowych,
  • Weryfikacja ewidencji na kasie fiskalnej wszystkich transakcji podlegających tej ewidencji zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Sporządzanie, weryfikacja i uzgadnianie rejestrów sprzedaży i zakupu VAT,
  • Generowanie i wysyłanie elektroniczne plików kontrolnych wraz z deklaracjami i informacjami,
  • Zastosowanie przepisów podatkowych pod względem CIT i VAT w codziennej pracy,
  • Archiwizowanie wystawionych dokumentów księgowych,
  • Naliczanie i rozliczanie ZFŚS,
  • Rozliczanie zaliczek pracowniczych,
  • Pełnienie funkcji administratora GUS oraz sporządzanie sprawozdań,
  • Współudział przy przygotowaniu i opracowaniu części finansowej biznes planu Spółki,
  • Sporządzanie zestawień, tabel i analiz na potrzeby rozliczeń miesięcznych oraz zadania rocznego, sprawozdania finansowego, nadzoru właścicielskiego, US i innych instytucji,
  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z pozyskiwaniem kredytów, funduszy UE, środków pomocowych itp.,
  • W ramach zastępstwa rozliczanie, kalkulacja i analiza kosztów.

Co oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • elastyczne godziny rozpoczęcia (pomiędzy 7:00 – 8:00) i zakończenia (pomiędzy 15:00 – 16:00),
  • wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,
  • pracę w dynamicznej, zmieniającej się organizacji przy ciekawych projektach,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • bogaty pakiet socjalny (min.: wczasy pod gruszą, dopłaty do wypoczynku dzieci, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dopłaty do karnetów rekreacyjno-sportowych oraz biletów na imprezy kulturalne i sportowe itp.).

 Twoje przewagi:

  • wykształcenie wyższe kierunkowego,
  • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych pod względem CIT i VAT oraz ustawy o rachunkowości,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 rok,
  • znajomość programu MS Excel w stopniu bardzo dobrym,
  • skrupulatność, rzetelność i sumienność w realizacji powierzonych zadań,
  • zaangażowanie, samodzielność, inicjatywa,
  • zdolności analityczne, odpowiedzialność i uczciwość w wykonywaniu obowiązków,
  • doświadczenie w pracy z systemami księgowymi.

Aplikacje proszę kierować do sekretariatu firmy lub na adres mailowy:

w Sekretariacie Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. w Tychach ul. Towarowa 1

(pokój nr 30 na II piętrze w godzinach 800 -1500)

lub

wysłać na podany powyżej adres lub drogą mailową na adres: [email protected]

Zastrzegamy  sobie  prawo  do  odpowiedzi  jedynie  na  wybrane  aplikacje, Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Galeria